Danas je Pet, 25. Jul 2014. 14:39

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Todoksin Todoxin Toreksin
PostPoslato: Uto, 21. Okt 2008. 22:13 
Pridružio se: Sre, 15. Okt 2008. 23:00

Todoksin

zvanični sajt: http://www.torexin.com/

Izumitelj: Dr. Todor Jovanović

Sam preparat je proslavila priča da je upravo zahvaljujući njemu - svojevremeno najpoznatiji NBA igrač - Medžik Džonson uspeo da pobedi HIV virus.

Inače, sam preparat je u stilu: ''Neki ga hvale, drugi žale, treći kažu E, moj brale – taj je bio kvaran kao šupalj zub'' – vazda osporavan kao i vazda hvaljen.

Postoji nekoliko vrsta preparata – Todoxin 1, Todoxin2, 3, ... i svaki je za različite tipove bolesti.

Navodno je delotvoran u mnogim slučajevima od bronhitisa, psorijaze, preko raka, hepatitisa, do čak i side.

Čovek je napisao i nekoliko knjiga među kojima su i :

Srbiji na zdravlje
i
Srbiji na sreću.

Preparat se može naći npr. U Beogradu, u staroj zgradi Doma Sindikata, kada se uđe – levo pa na 1. spratu.

Herbal Pharmacy "TODoXIN®"
Trg Nikole Pasica 5 - Dom sindikata
11 000 Beograd

tel/fax: 011 3232-195

Cena 2005. je bila 400 din. po teglici.

Tada su imali i svoje distributere po nekim gradovima kao i u mom, koji je nažalost – zatvoren.

Čovek – Todor - je inače ujedno i genije ali i čudak jer je imao svoje ispade teških bisera nevezanih za medicinu.

Nešto iz članaka o njemu je:

Todoksin doktora Todora Jovanovića je jedini prirodni i sasvim netoksični lek protiv side čija stopa izlečenja obara sve rekorde u poređenju sa ostalim medikamentima koji se mogu nabaviti na svetskom tržištu. Istorija Todoksina je na neki način i istorija razvoja i tretmana HIV-virusa, u kojoj je Jovanović učestvovao od samih početaka, o čemu svedoči njegov rad sa vodećim naučnim timovima švedskog instituta ''Karolinska'', francuskog ''Luj Paster'', nemačkog ''Robert Koh'' ili u ''Votergejtu'' u Sjedinjenim Američkim Državama. No, u takvoj saradnji, kao i mnogobrojnim kontaktima sa svetski poznatim javnim ličnostima kao i hiljadama anonimnih ljudi koje je lično lečio, Jovanović je više puta bio izložen opasnosti od krađe naučnih rezultata i patenata.

Durban je grad u kome je Todor Jovanović uspešno izlečio hiljade obolelih od side.

Najnoviji članak koji sam našla o njemu je sa sajta Dojče Vele-a
http://www.dw-world.com/dw/0,,651,00.html
a iz oblasti Nauka Tehnika Medicina:
http://www.dw-world.com/dw/0,2142,10689,00.html

i pod naslovom je: Unosna krađa Todoksina, leka protiv side.

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat